‘De weg naar Dukenburg voorjaar 2025’

En weer een kronkel erbij om de werkzaamheden heen. Nu vanwege de aanbouw van fietstunnels onder de Weg door Jonkerbos en Nieuwe Dukenburgseweg. De westbaan van de Weg door Jonkerbos (S100 richting Neerbosch) is tijdelijk afgesloten voor de bouw van een fiets- voetgangerstunnel ter hoogte van de Heideparkseweg.

Tunnelbouw Weg door Jonkerbos

Naast de Massinkhal is al enige tijd een tweede nieuwe fietstunnel in bouw, die onder de Nieuwe Dukenburgseweg komt te liggen. Na de vierdaagse zal deze tunnel compleet naar de eigenlijke locatie geschoven worden. Hiervoor zal de Nieuwe Dukenburgseweg langere tijd totaal afgesloten zijn, de verwachting is van juli tot eind september 2025.

Een derde tunnel voor langzaam verkeer komt er onder de Graafseweg tussen Station Goffert en Neerbosch-Oost, Nelson Mandelaplein. Het verkeer gaat nu tijdelijk in beide richtingen over de rijbaan dicht langs het spoor. Wanneer de tunnel klaar is gaat alle verkeer over een nieuwe rijbaan dichter langs Neerbosch-Oost.

Fietsers en voetgangers kunnen straks kruisingsvrij vanaf Neerbosch-Oost via station Goffert en de Massinkhal naar park en stadion Goffert.

Nelson Mandelaplein

Afsluitingen S100

De eerste twee weekenden van mei wordt ook nog de S100, Neerbosscheweg compleet afgesloten voor het vervangen van het asfalt. Deze werkzaamheden vinden plaats vanaf het Gaziantepplein (ANAC-rotonde) tot en met de kruising met de Rosa de Limastraat en O.C. Huismanstraat en een weekend vanaf de Graafseweg tot en met deze kruising. Verkeer kan wel de S100 oversteken, Neerbosch-Oost blijft dus bereikbaar. De afsluiting geldt voor gemotoriseerd verkeer in de weekenden van 2 tot 5 mei en 9 tot 12 mei. De fietsers (westzijde) langs de S100 hebben er geen last van.

Doorgaand verkeer, bijvoorbeeld Dukenburg <> Nijmegen-Noord kan gebruik maken van de A73. De weekend afsluiting op de A73 beginnen pas in het weekend van 16 mei.

Op de kaarten van ‘Open Street Map’ worden de wijzigingen behoorlijk goed bijgehouden. Zie de website: www.openstreetmap.org Verder is er veel nieuws in de bouw-app: www.debouwapp.nl  ‘Winkelsteeg hoofdinfrastructuur Nijmegen’.

Bericht april 2025

 

 

menu